Sulejów
dom na sprzedaż

NIG-DS-4562

Do sprzedaży nieruchomość w centrum Sulejowa przy ulicy Koneckiej 34.  Przedmiotowa działka ma powierzchnię 866 metrów kwadratowych i jest zabudowana budynkiem mieszkalnym do wykończenia (Lokal handlowy widoczny na pierwszym zdjęciu nie jest na sprzedaż).   Budynek ...

Powierzchnia
98,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
866 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 887,76 zł
cena 185 000
dom na sprzedaż - Sulejów
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4548

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 78,76 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w centrum miasta przy ul. 3 Maja 17, usytuowane na II piętrze. Kamienica przy 3 Maja 17 w Piotrkowie jest ...

Powierzchnia
78,76 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 780,60 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Moszczenica, Michałów
działka na sprzedaż

NIG-GS-4545

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Sezamkowej w Michałowie (Gmina Moszczenica).     Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - w części frontowej MPZP pozwala na zabudowę jednorodzinną  lub dodatkowo usługową.   Nieruchomość ...

Powierzchnia
9 684,00 m2
Cena za m2
113,49 zł
cena 1 099 000
działka na sprzedaż - Moszczenica, Michałów

Wola Krzysztoporska, Gomulin
działka na sprzedaż

NIG-GS-4543

DO SPRZEDAŻY TEREN INWESTYCYJNY - 16400 metrów kwadratowych   Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 16400 metrów kwadratowych   zlokalizowaną w Gomulinie w bliskim sąsiedztwie  drogi  krajowej nr  74 - odcinek Piotrków Trybunalski -  Bełchatów . Działka ...

Powierzchnia
16 400,00 m2
Cena za m2
48,72 zł
cena 799 000
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Gomulin

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

NIG-GS-4542

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Uroczej. Jak sama nazwa ulicy wskazuje jest to okolica bardzo urocza , na której może powstać Twój wymarzony dom.  Działka ma powierzchnie 849m2 i składa się z dwóch geodezyjnych ...

Powierzchnia
849,00 m2
Cena za m2
234,39 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Moszczenica, Michałów
działka na sprzedaż

NIG-GS-4540

Powierzchnia
4 803,00 m2
Cena za m2
128,88 zł
cena 619 000
działka na sprzedaż - Moszczenica, Michałów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem