Oferty specjalne

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Sulejów

Sulejów
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4428

Propozycja dla osób szukających komfortowego,  gotowego do wprowadzenia  mieszkania w Sulejowie .   Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie usytuowane na II piętrze  w nowym budynku wielorodzinnym (PERŁA SULEJOWA) o powierzchni użytkowej 66,73 m 2 ...

Powierzchnia
66,73 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 190,32 zł
cena 680 000
mieszkanie na sprzedaż - Sulejów
oferta specjalna
lokal na wynajem - Sulejów

Sulejów
lokal na wynajem

NIG-LW-4460

Do wynajęcia niezwykle atrakcyjny lokal z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej w centrum Sulejowa. Lokal znajduje się przy jednej z trzech głównych ulic w mieście - ul. Koneckiej.  Lokal o łącznej powierzchni ok 150 metrów  kwadratowych ...

Powierzchnia
150,00 m2
Cena za m2
30,00 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Sulejów
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Rozprza, Mierzyn

Rozprza, Mierzyn
działka na sprzedaż

NIG-GS-4679

OFERTA BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Mierzyn, gmina Rozprza. Oferujemy kompleks 9 działek o powierzchni ok. 1100 m² każda, w atrakcyjnej cenie 70 zł/m². Działki o regularnym kształcie Spokojna i zielona okolica Dojazd ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 77 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Mierzyn
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska

Wola Krzysztoporska
dom na sprzedaż

NIG-DS-4688

Szukasz domu do kupienia ?  A co powiesz na dom w stylu starej drewnianej karczmy z kamienną podłogą z kolorowego piaskowca?  Budynek okolony wielkimi świerkami, brzozami i dębami.  W sumie o powierzchni 350 m2. Opodal jeszcze jeden drewniany dom mieszkalny ...

Powierzchnia
351,00 m2
Cena za m2
1 706,55 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska

rozumiem