nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4704

NAJTAŃSZE MIESZKANIE W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Z POTENCJAŁEM Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w bloku na 4 piętrze przy ul. Jagiellońska. Lokal ma powierzchnie 35,56m2 i składa się z następujących pomieszczeń: - dwa pokoje w tym jeden z balkonem - ...

Powierzchnia
35,56 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 499,44 zł
cena 160 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4703

Elegancki apartament 82 m² z tarasem |os. Platinium | Piotrków Trybunalski Wyjątkowy apartament zaprojektowany z myślą o komforcie i harmonii codziennego życia. Położony na najwyższej  kondygnacji nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i starannie zagospodarowanym ...

Powierzchnia
83,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 638,55 zł
cena 800 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

NIG-DS-4700

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 195,72 m² (bez uwzględnienia powierzchni piwnicy), położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 0,1052 ha. Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, ładną działką i wolnostojącym ...

Powierzchnia
195,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 052 m²
Cena za m2
6 153,85 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4687

Elegancki apartament 82 m² z tarasem |os. Platinium | Piotrków Trybunalski Wyjątkowy apartament zaprojektowany z myślą o komforcie i harmonii codziennego życia. Położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i starannie zagospodarowanym osiedlu ...

Powierzchnia
82,08 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 502,92 zł
cena 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4683

Oferta bez prowizji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 54 m² w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal ma  powierzchnię  54 metrów kwadratowych . Jest po remoncie, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie jest  usytuowane  na II piętrze i posiada dużą piwnicę o ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 092,59 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

NIG-DS-4669

Na tym etapie sprzedaży jest możliwość wyboru budynku usytuowanego od południowej strony działki lub od północnej strony działki. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa.  Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający.  Jeśli szukacie niedużego domu lub dużego mieszkania ...

Powierzchnia
125,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 352,00 zł
cena 669 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem