Piotrków Trybunalski, Byki
działka na sprzedaż

NIG-GS-4580

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kasztelańskiej.    Działka ma powierzchnię 1338 m 2 i składa się z dwóch geodezyjnych działek. Wymiary działki : 24 m szerokość i 55 m  głębokość. Wraz z działką nabywca kupi ...

Powierzchnia
1 334,00 m2
Cena za m2
149,18 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Byki

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

NIG-GS-4567

OFERTA BEZ PROWIZJI   Do sprzedania świetna działka  budowlana  w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 215.  Działka ma powierzchnię 1495 m2.  Znajduje się w drugiej  linii zabudowy ulicy Słowackiego.  Działka o regularnym kształcie. Właściciel posiada ...

Powierzchnia
1 495,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 373 750
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4548

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 78,76 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w centrum miasta przy ul. 3 Maja 17, usytuowane na II piętrze. Kamienica przy 3 Maja 17 w Piotrkowie jest ...

Powierzchnia
78,76 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 780,60 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

NIG-GS-4542

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Uroczej. Jak sama nazwa ulicy wskazuje jest to okolica bardzo urocza , na której może powstać Twój wymarzony dom.  Działka ma powierzchnie 849m2 i składa się z dwóch geodezyjnych ...

Powierzchnia
849,00 m2
Cena za m2
234,39 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

NIG-DS-4532

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem  mieszkalnym oraz budynkiem garażowym  położona w ciekawym punkcie miasta - przy ulicy Roosevelta.  W skład nieruchomości wchodzą  : - murowany, parterowy z poddaszem, budynek mieszkalny  o powierzchni zabudowy ...

Powierzchnia
135,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 074,07 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Centrum
dom na sprzedaż

NIG-DS-4521

Proponujemy zakup   klasycznego domu jednorodzinnego  położonego  w centralnej części Piotrkowa Trybunalskiego – na oiedlu Mickiewcza. Budynek został wybudowany pod koniec lat 80-tych i ma powierzchnię użytkową  216  metrów  kwadratowych . Projekt domu  dzieli go ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 029 m²
Cena za m2
3 699,07 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem