Piotrków Trybunalski
obiekt na sprzedaż

NIG-BS-4510

Do sprzedania miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej w budynku przy ul. Sadowej 20 AB.  

Powierzchnia
16,00 m2
Cena za m2
3 437,50 zł
cena 55 000
obiekt na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Twardosławice
działka na sprzedaż

NIG-GS-4455

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Piotrkowie Trybunalskim  przy ulicy - Twardosławickiej.   Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - w części frontowej MPZP pozwala na zabudowę jednorodzinną.  Pozostała część ma przeznaczenie rolnicze.   Nieruchomość ...

Powierzchnia
21 436,00 m2
Cena za m2
55,98 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Twardosławice

Piotrków Trybunalski, Dymacz
działka na sprzedaż

NIG-GS-4452

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Piotrkowie Trybunalskim  przy ulicy Kasztelańskiej.   Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na sąsiednich działkach stopniowo powstają nowe domy jednorodzinne.  Nieruchomość o regularnym  ...

Powierzchnia
20 514,00 m2
Cena za m2
68,25 zł
cena 1 400 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dymacz

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

NIG-GS-4399

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kaczej. Działka w kształcie prostokąta,  posiadająca powierzchnię 2470 m2. Działka  posiada dostęp do gminnej drogi (obecnie nie utwardzonej). Niektóre sąsiednie działki zabudowane.   W sąsiedztwie ...

Powierzchnia
2 470,00 m2
Cena za m2
74,90 zł
cena 185 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

NIG-LW-4385

Do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany w centrum miasta przy ul. Dąbrowskiego. Lokal posiada duże witryny wystawowe. W sąsiedztwie usługi i handel , m.in.  cyfra plus i telewizja "n", kancelaria notarialna, szkoła językowa , biuro nieruchomości, itp. Lokal znajduje ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
78,95 zł
cena 3 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4365

,,Szkolna Nowe Sady "   nowe mieszkania w budynku z windą i podziemną halą garażową. To zespół nowoczesnych budynków, usytuowany pomiędzy ulicą Szkolną a Polną. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą, bogatym wyborem mieszkań o różnych powierzchniach i układach ...

Powierzchnia
76,94 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 300,00 zł
cena 561 662
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem