nowa oferta
działka na sprzedaż - Aleksandrów, Dębowa Góra-Kolonia

Aleksandrów, Dębowa Góra-Kolonia
działka na sprzedaż

NIG-GS-4697

Atrakcyjna działka  1,03 ha – Dębowa Góra Kolonia , gm. Aleksandrów. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,03 ha (10 300 m²) położona w miejscowości Dębowa Góra Kolonia , To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu, inwestycję ...

Powierzchnia
10 300,00 m2
Cena za m2
20,87 zł
cena 215 000
działka na sprzedaż - Aleksandrów, Dębowa Góra-Kolonia
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

NIG-MW-4696

Do wynajęcia  mieszkanie  (w parterowym budynku oficyny) położone w ciekawym punkcie miasta - przy ulicy Przemysłowej nr 9A.  Murowany, parterowy, budynek mieszkalny  o powierzchni zabudowy ok. 45 metrów kwadratowych (powierzchnia użytkowa - ok. 36 metrów kwadratowych). Przedmiotowy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska

Wola Krzysztoporska
dom na sprzedaż

NIG-DS-4688

Szukasz domu do kupienia ?  A co powiesz na dom w stylu starej drewnianej karczmy z kamienną podłogą z kolorowego piaskowca?  Budynek okolony wielkimi świerkami, brzozami i dębami.  W sumie o powierzchni 350 m2. Opodal jeszcze jeden drewniany dom mieszkalny o powierzchni ...

Powierzchnia
351,00 m2
Cena za m2
1 706,55 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4687

Elegancki apartament 82 m² z tarasem |os. Platinium | Piotrków Trybunalski Wyjątkowy apartament zaprojektowany z myślą o komforcie i harmonii codziennego życia. Położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i starannie zagospodarowanym osiedlu ...

Powierzchnia
82,08 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 502,92 zł
cena 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

NIG-GS-4684

DZIAŁKA Z ENERGIĄ I WODĄ – GOTOWA POD BUDOWĘ! Sulejów – ul. Dobra Woda Szukasz idealnego miejsca na swój dom? Mamy dla Ciebie 4 atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy – możesz zaczynać praktycznie od razu! Powierzchnia: 1627 m² Wymiary: 55 ...

Powierzchnia
1 627,00 m2
Cena za m2
92,19 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Wolbórz (gw), Polichno, Budy
działka na sprzedaż

NIG-GS-4680

 NOWA OFERTA Na sprzedaż działki  w miejscowości Polichno Budy, gmina Wolbórz. Oferujemy kompleks 33 działek o powierzchni od 3000 m² do 3400 m² w bardzo atrakcyjnej cenie 15 zł/m². Działki o regularnym kształcie Spokojna, zielona okolica Dookoła kompleks leśny Przez ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Wolbórz (gw), Polichno, Budy