bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4626

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy w centrum Piotrkowa. Kamienica jest z początku XX wieku i łączy klasykę przeszłości z nowoczesnością XXI wieku. Na podwórku , przy wejściach na klatki schodowe i w bramie znajdują ...

Powierzchnia
62,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 582,80 zł
cena 225 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

NIG-DS-4624

Proponujemy zakup  klasycznego domu jednorodzinnego  położonego  w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego niedaleko Parku im. ks. Józefa  Poniatowskiego – przy ul. Stodolnianej. Przedmiotem ogłoszenia jest piętrowy murowany budynek mieszkalny  o powierzchni ...

Powierzchnia
211,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 260,66 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Tuszyn (gw), Wodzin Majoracki
dom na sprzedaż

NIG-DS-4623

Proponujemy zakup  nieruchomości o charakterze siedliskowym  położonej   w spokojnej miejscowości Wodzin Majoracki  w gminie Tuszyn.  W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzą  : 1) Murowany, parterowy budynek mieszkalny z lat 70-tych o powierzchni użytkowej ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 200 m²
Cena za m2
1 375,00 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Tuszyn (gw), Wodzin Majoracki

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

NIG-DS-4615

OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Oferujemy do sprzedaży  dom  o powierzchni  użytkowej 116 m2 (powierzchnia całkowita 255 m2)  wraz  z kompleksem kilku pomieszczeń o charakterze usługowo-komercyjnym o powierzchni ok. ...

Powierzchnia
255,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
554 m²
Cena za m2
3 725,49 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Sulejów (gw), Barkowice Mokre
dom na sprzedaż

NIG-DS-4613

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1137 metrów kwadratowych (istnieje opcja nabycia tej nieruchomości wraz z działką przyległą o powierzchni 1138 metrów kwadratowych w cenie ofertowej 120 zł / m2 - zaznaczoną na zdjęciu kolorem czerwonym).  Na działce ...

Powierzchnia
83,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 137 m²
Cena za m2
2 192,77 zł
cena 182 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice Mokre
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice Mokre

Sulejów (gw), Barkowice Mokre
działka na sprzedaż

NIG-GS-4611

Działka w Barkowicach Mokrych nad Zalewem Sulejowskim, gmina Sulejów Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjno -budowlaną o powierzchni 1605 m 2 położoną w Barkowicach Mokrych nad Zalewem Sulejowskim. Szerokość: 42 m, długość: 38,5m. Media: energia, woda w ulicy. Teren ...

Powierzchnia
1 605,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 160 500
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice Mokre