Sulejów
mieszkanie na wynajem

NIG-MW-4338

Oferujemy do wynajęcia   mieszkanie  o powierzchni 49,66  m2 położone w nowym  budynku deweloperskim - Perła Sulejowa. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią w formie aneksu,  dwóch pokoi,  łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie  wyposażone ...

Powierzchnia
49,66 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
40,27 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Sulejów

Kleszczów, Żłobnica
działka na sprzedaż

NIG-GS-4335

Do sprzedania lub wydzierżawienia działka rolno-leśna w miejscowości Antoniówka / Żłobnica w Gminie Kleszczów. Działka jest położona pod samym lasem przy drodze  asfaltowej. Teren przeznaczony w Planie Miejscowym pod zalesienie.  Dobra lokata kapitału.  Istnieje ...

Powierzchnia
4 675,00 m2
Cena za m2
11,76 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Kleszczów, Żłobnica

Sulejów (gw), Włodzimierzów
działka na sprzedaż

NIG-GS-4250

Do sprzedaży drewniany domek na  leśnej działce  położony we Włodzimierzowie przy ulicy Kubusia Puchatka. Do sprzedania  oferujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze letniskowym położoną w miejscowości Włodzimierzów  w gminie Sulejów zabudowaną drewnianym domkiem. Domek ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
5 980,00 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Włodzimierzów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wolbórz (gw), Polichno

Wolbórz (gw), Polichno
dom na sprzedaż

NIG-DS-4121

Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną nieruchomość gruntową o charakterze  domku letniskowego. Budynek jest murowany,  ma powierzchnię   około 60 m2 . Znajduje się w miejscowości Polichno pomiędzy Piotrkowem, Wolborzem, a Tomaszowem. Budynek posiada 4 pokoje ...

Powierzchnia
57,34 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 437 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 185,56 zł
cena 240 000
dom na sprzedaż - Wolbórz (gw), Polichno

Mniszków, Owczary
działka na sprzedaż

NIG-GS-4104

Oferujemy do sprzedaży duży, ogrodzony  teren o powierzchni 3 hektarów położony w na granicy gmin Sulejów i Mniszków w miejscowości Owczary.   Teren w kształcie prostokąta o wymiarach : 43/540 Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej drodze gminnej , w której są media ...

Powierzchnia
32 500,00 m2
Cena za m2
12,92 zł
cena 420 000
działka na sprzedaż - Mniszków, Owczary

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

NIG-DS-4072

Oferta bez prowizji od Kupującego.  Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o charakterze willowym położoną  w Piotrkowie Trybunalskim na dużym osiedlu domów jednorodzinnych we wschodniej części miasta w rejonie ulicy  Sulejowskiej.  Budynek ...

Powierzchnia
435,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 896 m²
Cena za m2
2 298,85 zł
cena 999 999