nowa oferta
działka na sprzedaż - Aleksandrów, Dębowa Góra-Kolonia

Aleksandrów, Dębowa Góra-Kolonia
działka na sprzedaż

NIG-GS-4697

Atrakcyjna działka  1,03 ha – Dębowa Góra Kolonia , gm. Aleksandrów. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,03 ha (10 300 m²) położona w miejscowości Dębowa Góra Kolonia , To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu, inwestycję ...

Powierzchnia
10 300,00 m2
Cena za m2
20,87 zł
cena 215 000
działka na sprzedaż - Aleksandrów, Dębowa Góra-Kolonia
nowa oferta
działka na sprzedaż - Krynica-Zdrój (gw), Wieś

Krynica-Zdrój (gw), Wieś
działka na sprzedaż

NIG-GS-4690

Na sprzedaż działka z MPZP – Krynica-Zdrój | 2978 m² | widok na dolinę Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2978 m², położona w malowniczej miejscowości Krynica-Zdrój, w otoczeniu gór i z pięknym widokiem na dolinę. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem ...

Powierzchnia
2 978,00 m2
Cena za m2
198,12 zł
cena 590 000
działka na sprzedaż - Krynica-Zdrój (gw), Wieś
nowa oferta
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

NIG-GS-4684

DZIAŁKA Z ENERGIĄ I WODĄ – GOTOWA POD BUDOWĘ! Sulejów – ul. Dobra Woda Szukasz idealnego miejsca na swój dom? Mamy dla Ciebie 4 atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy – możesz zaczynać praktycznie od razu! Powierzchnia: 1627 m² Wymiary: 55 ...

Powierzchnia
1 627,00 m2
Cena za m2
92,19 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Wolbórz (gw), Polichno, Budy
działka na sprzedaż

NIG-GS-4680

 NOWA OFERTA Na sprzedaż działki  w miejscowości Polichno Budy, gmina Wolbórz. Oferujemy kompleks 33 działek o powierzchni od 3000 m² do 3400 m² w bardzo atrakcyjnej cenie 15 zł/m². Działki o regularnym kształcie Spokojna, zielona okolica Dookoła kompleks leśny Przez ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Wolbórz (gw), Polichno, Budy

Rozprza, Mierzyn
działka na sprzedaż

NIG-GS-4679

OFERTA BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Mierzyn, gmina Rozprza. Oferujemy kompleks 9 działek o powierzchni ok. 1100 m² każda, w atrakcyjnej cenie 70 zł/m². Działki o regularnym kształcie Spokojna i zielona okolica Dojazd drogą asfaltową ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 77 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Mierzyn

Wola Krzysztoporska, Mąkolice
działka na sprzedaż

NIG-GS-4656

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Gminie Wola Krzysztoporska w miejscowości Mąkolice. Działka ma powierzchnię 2,793 ha. Jest szeroka na około 56 metrów.  Część działki ( około 0,5 ha stanowi starszy las ) Przez środek działki biegnie wyjeżdżona droga. Reszta ...

Powierzchnia
29 700,00 m2
Cena za m2
4,55 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Mąkolice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem