Aleksandrów, Ostrów
działka na sprzedaż

NIG-GS-4422

DZIAŁKA  W OSTROWIE NAD RZEKĄ PILICĄ Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1905 metrów kwadratowych  położoną w Ostrowie nad rzeką Pilicą. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 21 m x 93 m. Media : prąd, woda w ulicy. W okolicy piękne lasy, w sąsiedztwie ...

Powierzchnia
1 894,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 189 400
działka na sprzedaż - Aleksandrów, Ostrów

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

NIG-GS-4399

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kaczej. Działka w kształcie prostokąta,  posiadająca powierzchnię 2470 m2. Działka  posiada dostęp do gminnej drogi (obecnie nie utwardzonej). Niektóre sąsiednie działki zabudowane.   W sąsiedztwie ...

Powierzchnia
2 470,00 m2
Cena za m2
74,90 zł
cena 185 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Rozprza, Longinówka
działka na sprzedaż

NIG-GS-4387

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy położona w miejscowości Longinówka w gminie Rozprza. Działka bardzo kształtna posiadająca powierzchnię 2000 m2. Działka  posiada dostęp do gminnej drogi utwardzonej. Niektóre sąsiednie działki zabudowane.   W ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
74,50 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Longinówka

Sulejów (gw), Witów-Kolonia
działka na sprzedaż

NIG-GS-4355

Do sprzedaży duża nieruchomość gruntowa o dużym potencjale, zlokalizowana w obrębie Witów - Kolonia. Działka w kształcie prostokąta. Od strony wschodniej dolega do terenu zadrzewionego, od południa płynie rzeczka Strawa.   Wymiary :  40 m x 136  m Dojazd ...

Powierzchnia
4 400,00 m2
Cena za m2
38,64 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Witów-Kolonia

Grabica, Twardosławice
działka na sprzedaż

NIG-GS-4354

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa  o powierzchni 2400  metrów kwadratowych położona  w obrębie Twardosławice w gminie Grabica. Tuż przy granicy z Piotrkowem  Trybunalskim.  Działka jest w kształcie  prostokąta o szerokości ok. 23  metrów i długości ok. 100 metrów.   Działka  posiada ...

Powierzchnia
2 400,00 m2
Cena za m2
82,50 zł
cena 198 000
działka na sprzedaż - Grabica, Twardosławice

Sulejów (gw), Przygłów
działka na sprzedaż

NIG-GS-4345

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Przygłów  w gminie Sulejów. Działka budowlana w Przygłowie  ma powierzchnię 2143 metrów kwadratowych.  Teren  jest  pięknie położony w pobliżu kompleksu  leśnego oraz niedaleko rzeki.  W sąsiedztwie działki ...

Powierzchnia
2 143,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 214 300
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Przygłów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem