bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4687

Elegancki apartament 82 m² z tarasem |os. Platinium | Piotrków Trybunalski Wyjątkowy apartament zaprojektowany z myślą o komforcie i harmonii codziennego życia. Położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i starannie zagospodarowanym osiedlu ...

Powierzchnia
82,08 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 502,92 zł
cena 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4683

Oferta bez prowizji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 54 m² w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal ma  powierzchnię  54 metrów kwadratowych . Jest po remoncie, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie jest  usytuowane  na II piętrze i posiada dużą piwnicę o ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 092,59 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4646

Nowa, obniżona cena 280 tysięcy.  Do sprzedania  dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Górnej.   Powierzchnia wynosi  53,08  m2 . Lokal Znajduje się na drugim piętrze w bloku z cegły.   Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju dziennego, kuchni, ...

Powierzchnia
53,08 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 275,06 zł
cena 280 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4584

Nowa oferta Propozycja dla osób szukających gotowego, nowego mieszkania po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji w nowym budownictwie w Piotrkowie Trybunalskim. ,,Szkolna Nowe Sady "nowe mieszkanie wykończone pod klucz wraz z miejscem postojowym. Oferujemy ...

Powierzchnia
60,78 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 105,63 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4548

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 78,76 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w centrum miasta przy ul. 3 Maja 17, usytuowane na II piętrze. Kamienica przy 3 Maja 17 w Piotrkowie jest ...

Powierzchnia
78,76 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 780,60 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4365

,,Szkolna Nowe Sady "   nowe mieszkania w budynku z windą i podziemną halą garażową. To zespół nowoczesnych budynków, usytuowany pomiędzy ulicą Szkolną a Polną. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą, bogatym wyborem mieszkań o różnych powierzchniach i układach ...

Powierzchnia
76,94 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 300,00 zł
cena 561 662
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem