nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

NIG-MW-4696

Do wynajęcia  mieszkanie  (w parterowym budynku oficyny) położone w ciekawym punkcie miasta - przy ulicy Przemysłowej nr 9A.  Murowany, parterowy, budynek mieszkalny  o powierzchni zabudowy ok. 45 metrów kwadratowych (powierzchnia użytkowa - ok. 36 metrów kwadratowych). Przedmiotowy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na wynajem

NIG-MW-4686

REZERWACJA  Przestronne 3 pokoje | 48 m² | Balkon | Spokojna lokalizacja – ul. Litewska Na wynajem komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Litewskiej. ⸻  Najważniejsze atuty:   3 pokoje  funkcjonalny ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

NIG-MW-4668

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę położoną w dobrym punkcie przy ul. Szmidta. Mieszkanie ma powierzchnie 26m2 i składa się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Mieszkanie jest bardzo przytulne i bardzo dobrze wyposażone. Cena wynajmu miesięcznie ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
34,62 zł
cena 900
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na wynajem

NIG-MW-4661

Do wynajęcia  nowe mieszkanie o powierzchni ok. 40  m2, położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Słowackiego 30 w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal mieszkalny składa się z przestronnego pokoju dziennego, kuchni oraz łazienki, toalety i korytarza.  Mieszkanie w ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

NIG-MW-4054

Do  wynajęcia od zaraz  mieszkanie w Piotrkowie Tryb. przy ul. Jerozolimskiej tuż obok piotrkowskiej Mediateki 800-lecia.  Mieszkanie to typowa kawalerka  o powierzchni 33 m2 składająca się z  pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju łazienki oraz  WC. Mieszkanie ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
30,30 zł
cena 1 000
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

NIG-MW-4037

Oferujemy do wynajęcia  mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratowych położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w rejonie centrum handlowego "Stary Areszt". Mieszkanie składa się z dużego (powierzchnia ok. 33 metrów kwadratowych) pokoju dziennego, ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28,57 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem