Offers list (130 offers)
Aleksandrów,
Dębowa Góra-Kolonia
parcel for sale
NIG-GS-4697
Size
10 300,00 m2
Price per m2
20,87 zł
price 215 000 zł
Gorzkowice,
Plucice
parcel for sale
NIG-GS-4692
Size
1 199,00 m2
Price per m2
65,05 zł
price 78 000 zł
Krynica-Zdrój (gw),
Wieś
parcel for sale
NIG-GS-4690
Size
2 978,00 m2
Price per m2
198,12 zł
price 590 000 zł
Wola Krzysztoporska
house for sale
NIG-DS-4688
Size
351,00 m2
Price per m2
1 706,55 zł
price 599 000 zł
Piotrków Trybunalski
apartment for sale
NIG-MS-4687
Size
82,08 m2
Floor
1floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
9 502,92 zł
price 780 000 zł
Sulejów (gw),
Przygłów
house for sale
NIG-DS-4685
Size
100,00 m2
Parcel area [m2]
4 335 m²
Price per m2
3 490,00 zł
price 349 000 zł
Search