Offers list (39 offers)
Piotrków Trybunalski
apartment for sale
NIG-MS-4704
Size
35,56 m2
Floor
4floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
4 499,44 zł
price 160 000 zł
Piotrków Trybunalski
apartment for sale
NIG-MS-4703
Size
83,00 m2
Floor
4floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
9 638,55 zł
price 800 000 zł
Piotrków Trybunalski
house for sale
NIG-DS-4700
Size
195,00 m2
Parcel area [m2]
1 052 m²
Price per m2
6 153,85 zł
price 1 200 000 zł
Piotrków Trybunalski
apartment for sale
NIG-MS-4687
Size
82,08 m2
Floor
1floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
9 502,92 zł
price 780 000 zł
Piotrków Trybunalski,
Centrum
apartment for sale
NIG-MS-4683
Size
54,00 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
5 092,59 zł
price 275 000 zł
Piotrków Trybunalski
house for sale
NIG-DS-4669
Size
125,00 m2
Parcel area [m2]
340 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
5 352,00 zł
price 669 000 zł
Search