Offers list (58 offers)
Piotrków Trybunalski
apartment for sale
NIG-MS-4701
Size
39,00 m2
Floor
ground floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
5 641,03 zł
price 220 000 zł
Piotrków Trybunalski
apartment for rent
NIG-MW-4699
Size
38,39 m2
Floor
3floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
46,89 zł
price 1 800 zł
Aleksandrów,
Dębowa Góra-Kolonia
parcel for sale
NIG-GS-4697
Size
10 300,00 m2
Price per m2
20,87 zł
price 215 000 zł
Wola Krzysztoporska
house for sale
NIG-DS-4688
Size
351,00 m2
Price per m2
1 706,55 zł
price 599 000 zł
Piotrków Trybunalski
apartment for sale
NIG-MS-4687
Size
82,08 m2
Floor
1floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
9 502,92 zł
price 780 000 zł
Sulejów,
Dobra Woda
parcel for sale
NIG-GS-4684
Size
1 627,00 m2
Price per m2
92,19 zł
price 150 000 zł
Search