Offers list (58 offers)
Sulejów,
Podklasztorze
house for sale
NIG-DS-4482
Size
120,00 m2
Parcel area [m2]
4 094 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
3 000,00 zł
price 360 000 zł
Sulejów
premise for rent
NIG-LW-4460
Size
150,00 m2
Price per m2
30,00 zł
price 4 500 zł
Sulejów
premise for rent
NIG-LW-4459
Size
200,00 m2
Price per m2
22,50 zł
price 4 500 zł
Piotrków Trybunalski,
Twardosławice
parcel for sale
NIG-GS-4455
Size
21 436,00 m2
Price per m2
55,98 zł
price 1 200 000 zł
Ręczno,
Będzyn
parcel for sale
NIG-GS-4442
Size
20 600,00 m2
Price per m2
5,34 zł
price 110 000 zł
Sulejów
house for sale
NIG-DS-4437
Size
34,00 m2
Parcel area [m2]
1 100 m²
Rooms
3 rooms
Price per m2
7 058,82 zł
price 240 000 zł
Search