new offer
apartment for sale - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
apartment for sale

NIG-MS-4701

Size
39,00 m2
Floor
ground floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
5 641,03 zł
price 220 000
apartment for sale - Piotrków Trybunalski
no commission
apartment for sale - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
apartment for sale

NIG-MS-4687

Size
82,08 m2
Floor
1floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
9 502,92 zł
price 780 000
apartment for sale - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Centrum
apartment for sale

NIG-MS-4683

Size
54,00 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
5 092,59 zł
price 275 000
apartment for sale - Piotrków Trybunalski, Centrum
no commission
apartment for sale - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
apartment for sale

NIG-MS-4646

Size
53,08 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
5 275,06 zł
price 280 000
apartment for sale - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski
apartment for sale

NIG-MS-4584

Size
60,78 m2
Floor
1floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
11 105,63 zł
price 675 000
apartment for sale - Piotrków Trybunalski
no commission
apartment for sale - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
apartment for sale

NIG-MS-4548

Size
78,76 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
2 780,60 zł
price 219 000
apartment for sale - Piotrków Trybunalski
Search

accept