Houses (37 offers)
Piotrków Trybunalski
house for sale
NIG-DS-4615
Size
255,00 m2
Parcel area [m2]
554 m²
Price per m2
3 725,49 zł
price 950 000 zł
Sulejów (gw),
Barkowice Mokre
house for sale
NIG-DS-4613
Size
83,00 m2
Parcel area [m2]
1 137 m²
Price per m2
2 192,77 zł
price 182 000 zł
Ręczno
house for sale
NIG-DS-4609
Size
58,00 m2
Parcel area [m2]
5 900 m²
Rooms
1 room
Price per m2
2 844,83 zł
price 165 000 zł
Ręczno,
Łęg Ręczyński
house for sale
NIG-DS-4605
Size
54,00 m2
Parcel area [m2]
625 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
5 537,04 zł
price 299 000 zł
Sulejów (gw),
Uszczyn
house for sale
NIG-DS-4601
Size
162,00 m2
Parcel area [m2]
870 m²
Price per m2
4 876,54 zł
price 790 000 zł
Piotrków Trybunalski
house for sale
NIG-DS-4598
Size
158,58 m2
Parcel area [m2]
8 366 m²
Rooms
7 rooms
Price per m2
4 035,82 zł
price 640 000 zł
Search