Parcels (65 offers)
Wola Krzysztoporska,
Mzurki,
Budków
parcel for sale
NIG-GS-4655
Size
5 300,00 m2
Price per m2
40,00 zł
price 212 000 zł
Sulejów (gw),
Uszczyn
parcel for sale
NIG-GS-4654
Size
2 000,00 m2
Price per m2
70,00 zł
price 140 000 zł
Sulejów (gw),
Barkowice Mokre
parcel for sale
NIG-GS-4611
Size
1 605,00 m2
Price per m2
100,00 zł
price 160 500 zł
Wola Krzysztoporska,
Majków Duży
parcel for sale
NIG-GS-4600
Size
3 160,00 m2
Price per m2
94,94 zł
price 300 000 zł
Piotrków Trybunalski
parcel for sale
NIG-GS-4599
Size
2 700,00 m2
Price per m2
250,00 zł
price 675 000 zł
Sulejów (gw),
Barkowice
parcel for sale
NIG-GS-4597
Size
1 000,00 m2
Price per m2
100,00 zł
price 100 000 zł
Search