Parcels for sale (64 offers)
Aleksandrów,
Ostrów
parcel for sale
NIG-GS-4422
Size
1 894,00 m2
Price per m2
100,00 zł
price 189 400 zł
Piotrków Trybunalski
parcel for sale
NIG-GS-4399
Size
2 470,00 m2
Price per m2
74,90 zł
price 185 000 zł
Rozprza,
Longinówka
parcel for sale
NIG-GS-4387
Size
2 000,00 m2
Price per m2
74,50 zł
price 149 000 zł
Sulejów (gw),
Witów-Kolonia
parcel for sale
NIG-GS-4355
Size
4 400,00 m2
Price per m2
38,64 zł
price 170 000 zł
Grabica,
Twardosławice
parcel for sale
NIG-GS-4354
Size
2 400,00 m2
Price per m2
82,50 zł
price 198 000 zł
Sulejów (gw),
Przygłów
parcel for sale
NIG-GS-4345
Size
2 143,00 m2
Price per m2
100,00 zł
price 214 300 zł
Search