76
ofert
Jarosław Górny

Menager

Licencja: 8271

jaroslaw@gorny.nieruchomosci.pl

503 007 477

zostaw wiadomość
9 638,55 zł/m2 cena: 800 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

✨ Elegancki apartament 82 m² z tarasem |os. Platinium | Piotrków Trybunalski
Wyjątkowy apartament zaprojektowany z myślą o komforcie i harmonii codziennego życia. Położony na najwyższej  kondygnacji nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i starannie zagospodarowanym osiedlu Platinium przy ul. Źródlanej.

To elegancka przestrzeń dla najbardziej wymagających klientów. 
— idealna dla osób ceniących wygodę, prywatność i wysoką jakość otoczenia.
????️ Przemyślana przestrzeń
Wnętrze o powierzchni 83 m² zostało zaplanowane tak, aby zapewnić maksymalną wygodę:

* reprezentacyjny salon z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią
* dwie sypialnie
* komfortowa łazienka z wanną oraz z kabiną z funkcją masaży wodnych
* wc 
* przestronny przedpokój
* kilka szaf w zabudowie
* duży taras, idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks
???? Standard, który robi różnicę
Apartament sprzedawany jest w pełni umeblowany i wyposażony, z dbałością o detale:
* nowoczesna zabudowa kuchenna i pojemne szafy
* wysokiej klasy sprzęt AGD
* przygotowanie do zainstalowania elektrycznie sterowanych  rolet we wszystkich oknach
* solidna stolarka okienna
* ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

To gotowa przestrzeń do zamieszkania – bez konieczności dodatkowych inwestycji.

 ???? Komfort na co dzień
* miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 50 tys
* osiedle zamknięte, monitorowane, z kontrolą dostępu
* zadbana przestrzeń wspólna i profesjonalne zarządzanie
 ???? Lokalizacja klasy premium
Apartament znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części miasta — wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu spaceru:
* centrum handlowe z multikinem
* obiekty sportowe i rekreacyjne (basen, korty tenisowe)
* restauracje, fitness, usługi
* szkoły, placówki medyczne
* komunikacja miejska
 ???? Dodatkowe informacje
* oferta bezpośrednia — kupujący nie ponosi kosztów prowizji
* idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja
 ???? Zapraszam do kontaktu
Umów się na prywatną prezentację i poczuj atmosferę tego miejsca: 503 007 477

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NIG-MS-4703
Powierzchnia 83,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Garaż miejsce parkingowe
Cena garażu 50 000 PLN
Mies. czynsz admin. 1 200 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4365

,,Szkolna Nowe Sady "   nowe mieszkania w budynku z windą i podziemną halą garażową. To zespół nowoczesnych budynków, usytuowany pomiędzy ulicą Szkolną a Polną. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą, bogatym wyborem mieszkań o różnych powierzchniach i układach ...

Powierzchnia
76,94 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 300,00 zł
cena 561 662
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4584

Nowa oferta Propozycja dla osób szukających gotowego, nowego mieszkania po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji w nowym budownictwie w Piotrkowie Trybunalskim. ,,Szkolna Nowe Sady "nowe mieszkanie wykończone pod klucz wraz z miejscem postojowym. Oferujemy ...

Powierzchnia
60,78 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 105,63 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

NIG-MS-4687

Elegancki apartament 82 m² z tarasem |os. Platinium | Piotrków Trybunalski Wyjątkowy apartament zaprojektowany z myślą o komforcie i harmonii codziennego życia. Położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i starannie zagospodarowanym osiedlu ...

Powierzchnia
82,08 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 502,92 zł
cena 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski