special offer
20,87 zł/m2 price: 215 000 zł

Udostępnij ofertę

Property description

Details

Offer no. NIG-GS-4697
Size 10 300,00 m²
Standard
Lot dimensions 47 x 207 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Aleksandrów, Dębowa Góra-Kolonia
parcel for sale

NIG-GS-4004

Size
9 000,00 m2
Price per m2
21,11 zł
price 190 000
parcel for sale - Aleksandrów, Dębowa Góra-Kolonia

Aleksandrów, Ostrów
parcel for sale

NIG-GS-4422

Size
1 894,00 m2
Price per m2
100,00 zł
price 189 400